Junior Business Development Associate

Időtáv: Min. fél év
Heti elvárt óraszám: 20 óra

Feladatok, amik várnak Rád:

  • Az új diákszervezetek alapítására potenciális célegyetemekkel való kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás, találkozók megszervezése, utókövetése; tárgyalásokon való részvétel – hazai és regionális szinten
  • Piackutatások lefolytatása
  • Hazai és külföldi egyetemeken alapítói toborzó események szervezése, kapcsolattartás
  • Alapítói oktatások megszervezése
  • Tárgyalások megszervezése
  • Adminisztratív és riportálási feladatok ellátása

Mivel rendelkezz?

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek
  • Problémamegoldó készségek
  • Tanulás / fejlődés iránti vágy
  • Rugalmas elérhetőség
  • Nyitottság az új feladatok, kihívások felé

Előnynek számít:

  • Ha rendelkezel hallgatói jogviszonnyal
  • Van már tárgyalási tapasztalatod
  • Rendelkezel projektmenedzsment tapasztalatokkal

Mit kínál Számodra a YBG?

  • Teljes mértékben rugalmas munkavégzés, home office lehetőséggel
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőségek
  • Saját ötletek, projektek megvalósításának támogatása
  • Változatos, folyamatosan megújuló belsős tréningportfólió
  • Pörgős, fiatalos közösség
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Tágas iroda, jó hangulattal
  • Bekapcsolódás egy folyamatosan fejlődő és épülő társadalmi vállalkozás életébe

Jelentkezésedet CV és motivációs levél formájában a [email protected] email
címre várjuk. Bármilyen kérdés esetén is fordulj hozzánk bizalommal!